Виталий КЛИЧКО: «Киев – столица европейского футбола!»

Мэр столицы Виталий Кличко, не скрывающий своих давних симпатий к киевскому “Динамо”, считает опыт и достижения этого клуба уникальными, а также всецело поддерживает всех тех, кто действительно развивает футбол в столице Украины.

 

В Колонном зале Киевской городской государственной администрации в пятницу, 22 декабря, проходит праздничный вечер “Зв’язок поколінь 2017”, посвященный 90-летию клуба “Динамо“, 20-летию Федерации футбола Киева и 10-летию столичной Ассоциации ветеранов футбола.

 

Свыше 400 гостей, собравшихся в уютном и торжественно обставленном зале в самом центре Киева, поздравил мэр и глава городской государственной администрации Виталий Кличко:

 

– Шановне футбольне товариство Києва! Дорогі друзі!

 

Сьогодні ми підводимо підсумки футбольного року, який у столиці України, поза всяким сумнівом, пройшов під знаком святкування 90-річчя найбільш успішного та титулованого клубу в історії нашої країни, одного з найзнаменитіших футбольних брендів світу – київського “Динамо“.

 

Говорити про славу та досягнення “Динамо” можна безкінечно. Всі знають, що саме ця команда принесла Україні перші міжнародні трофеї – Кубок володарів кубків та Суперкубок Європи 1975 року. Не менш значущою була й перемога в Кубку кубків 1986 року, чудові результати команд геніального Валерія Лобановського в Кубку та Лізі чемпіонів.

 

Та що я буду розказувати – багато з присутніх в цьому залі не лише чудово пам’ятають ті тріумфи, але й самі безпосередньо добували їх на футбольному полі. Тому мені залишається лише вкотре висловити своє захоплення колишніми та нинішніми кумирами для мільйонів шанувальників київського “Динамо“, до котрих належу і я сам.

 

Я вважаю “Динамо” унікальним клубом не лише тому, що воно вже стільки десятиліть прославляє Україну в світі; і не лише тому, що у свій час допомогло здійснитися справжній футбольній революції та сформувати принципи, на котрих і донині базується сучасний футбол.

 

У першу чергу, “Динамо” унікальне тому, що пробудило любов до футболу у стількох українцях, у скількох, можливо, не змогли всі інші команди разом взяті. Я знаю, про що кажу, бо сам полюбив футбол завдяки “Динамо“, змалку ходив на матчі улюбленої команди й досі щиро переживаю за неї.

 

Я переконаний, що і в нинішнього “Динамо” теж величезний потенціал та прекрасне майбутнє. Я дякую клубу, що докладає таких зусиль, щоб виховувати талановитих молодих українських футболістів – сучасних та наступних зірок нашої національної збірної. Важливість цієї місії для всіх нас, для Києва, для України важко переоцінити.

 

Зі свого боку обіцяю всю можливу підтримку не лишеДинамо“, але й усім, хто самовіддано працює задля розвитку футболу в Києві. Столичному футбольному активу є чим пишатись, але попереду – нові цілі та задачі. Ми повинні продовжувати рухатись уперед, робити наше місто ще більш футбольним, ще більш спортивним та ще більш успішним.

 

І тоді в рік, коли НСК “Олімпійський” прийматиме фінал Ліги чемпіонів УЄФА, ми дійсно покажемо всьому світу, що Київ недарма обирали столицею європейського футболу!

Источник: footclub.com.ua

Новости партнеров

Комментарии: