+2.38
Рейтинг
3.34
Сила
Його шедевр споглядатимемо вже в наступній рубриці :)
Це суб"єктивна точка зору, однак кілька аргументів на захист такого варіанту навести можна:
— небезпечний пас на Коваленка, який призвів до пенальті
— традиційні підключення до атак на стандартах, дальні удари, один з яких Лунін не без проблем відбив на 14-й хвилині
— гольова передача на Коваленка на майже порожні ворота. З-поміж всіх захисників у минулому турі лише двоє віддали гольові асисти (відскок від Азацького не рахуємо).
— як би мало роботи не було, але впорався з нею без проблем
— згадана в тексті похвала від тренера суперника
Як на мене, то цього достатньо, щоб потрапити до когорти кращих за підсумками туру, базуючись на власних оціночних судженнях.
Забити три Реалу, чотири Борусії і при цьому не виграти… :)
Взагалі-то гордо людина розказує про перемоги і здобутки. А «купи-продай», «зливи» і т.п. це лише частина футболу, про яку небагато хто наважується розповісти. Однак це не означає, що її нема. А тут чітко без «д'артан'янства» відомий футболіст розповідає про футбол в СРСР. Можливо, хтось колись наважиться так само розповісти про нинішні реалії.
Що не так?
Жодної «намеренности» немає. Про «свідомих» також не обов«язково жартувати.
Девіч, як і його Рубін, цього тижня не грали. Крім того, російський чемпіонат не входить до переліку тих, які оглядаються у даній рубриці. Ні Білорусь, ні Естонія, ні Литва, ні Латвія, ні Польща, ні Казахстан… Не робимо винятку і для Росії. Виключення становить лише „Габала“ з українською діаспорою.
Як автор даної рубрики, не вважаю за потрібне спостерігати за людьми, які виступають у країні-агресорі. При моїй величезній повазі до Зінченка, Годзюра, Михалика, Денисова і Девіча.
На розуміння не очікую, але такою є моя позиція.
Що Девіч?
В розділі підсумки, як на мене, не варто вказувати, що це підсумки за певний період, оскільки умовних 9 матчів за тиждень чи за місяць зіграти нереально. Тому, власне, уточнення немає.
З нового сезону піднімемо доцільність вказувати статистику загалом у всіх турнірах в розділі «Итоги». Дякую.
Показники внутрішніх ліг.
В статті йде мова мова про минулий тиждень. Так? Так.
Про матчі Кубка згадується в тексті? Так.
В статистиці йде мова виключно про результати футболістів у внутрішніх чемпіонатах. Не за останній місяць, а з початку сезону.
Якщо дискусію про статистику поділяю і вважаю, що варто в подальшому продовжувати, то розмову про висловлювання Палкіна, очевидно, варто припинити :)
Першочергово, три роки тому, було прийнято рішення підраховувати показники у внутрішніх лігах. Не бачу підстав змінювати статистику.
Про матчі в інших турнірах пишемо завжди, але в статистику вносимо лише офіційні показники. Як на мене, так справедливіше.
Ні враховані лише матчі Прімери. Зіграв 8 матчів(раніше була помилка у 7) і провів на полі 366 хвилин. Без врахування матчу Суперкубка УЄФА, Кубка Іспанії і Ліги чемпіонів. Жодного вибіркового підходу.
На офіційну позицію не претендую. Просто по-різному називаю футболістів. «Півзахисник», «уродженець Миколаєва», «українець» і т.п. Якщо це так принципово, надалі буду писати — вихованець «Шахтаря».
В статистиці враховуються показники з чемпіонатів. Матчів кубків країн і єврокубків не враховуються. Тому в графі «Итоги» не відображені забитий гол і пас Юрченка, а також інші показники футболістів.
Не думав, що це має значення.
Після фрази про «слабака», напевно, це взагалі не першочергове питання.
Наша рубрика висвітлює успіхи футболістів, які виступають в Європі. Коли Марко Рубен грав за «Евіан», то доводилося писати про кожен його дотик до м«яча. Це сприймалося, як успіх. За 25 матчів у Франції він спромігся аж на один гол. А так, звичайно, ми раді за його бомбардирські показники.
Якісь ще аргументи будуть? Чи все обмежується Майданом? Ізвилин на більше не вистачає?
Ось оригінал статті
www.ukrfootball.ua/exclusive/igor-gorozhankin-meni-dayut-sluhavku-chuyu-golos-surkisa-igoryu-ti-z-kim-iz-nami
Не знаю, хто з хлопців ставив на сайт. Думаю, банальна описка. Головне, що є привід постібатися.
Щодо експерта в лапках. Тут авторського аналізу чи міркувань взагалі немає. А сама стаття виходила в двох номерах газети на розворот. Цілком нормальний об"єм для розширеного інтерв«ю.
Дуже дякую. На офіційному сайті Хайдука вчора проморгав.