Гравці збірної Франції були шоковані англійською пресою перед матчем ЧС із Англією

Гравці збірної Франції були шоковані англійською пресою перед матчем чвертьфіналу чемпіонату світу – 2022 з англійцями.

Англійські таблоїди називали капітана збірної Уго Льоріса слабкою ланкою команди. Французи були шоковані подібними висловлюваннями на адресу воротаря, який багато років грає в АПЛ і зарекомендував себе у Прем’єр-лізі, повідомляє RMC Sport.

Однак це ще більше мотивувало команду та згуртувало її навколо свого капітана. Порятунки Уго Льоріса відіграли важливу роль у цьому матчі.

У чвертьфіналі чемпіонату світу збірна Франції перемогла команду Англії з рахунком 2:1. У півфіналі французи зустрінуться зі збірною Марокко.

Чемпіонат світу з футболу проходить з 20 листопада до 18 грудня 2022 року в Катарі. Країна приймає турнір уперше в історії. Рішення про проведення чемпіонату наприкінці календарного року було ухвалено через кліматичні умови.