“Шахтар” обіграв не стабільний “Ренн”. Молоді забили вперше в Єврокубках

Сьогодні, 16 лютого, “Шахтар” у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи обіграв французький “Ренн”.

Гірники розпочали поєдинок дуже активно. Таким чином, на початку матчу “Шахтар” забив у швидкій контрі вже на 11-й. Допомогла нашим провальна оборона “Ренна”.Після удару Михайліченка, Маннданда відбив м’яч перед собою – на добиванні вдало приклався Криськів.

Ну а в кінці тайму “Шахтар” забив і другий. Конопля, який фактично замикав атаку – отримав по ногах у штрафному і Бондаренко пробив хоч і не найкращим чином (Манданда майже взяв), але все-таки забив – 2:0 до перерви.

Після перерви “Ренн” трішки піднажав і Екамбі другим темпом після кутового таки заніс м’яч у сітку.

Другий тайм французи більше провели в атаках, але “Шахтар” таки втримав перемогу – 2:1.

“Шахтар” 2:1 “Ренн”

Голи: Дмитро Криськів 11′, Артем Бондаренко (пен) 45+1′, Карл Токо Екамбі 59′.

Попередження: Степаненко, Михайліченко, Зубков, Буржіо, Угочукву, Омарі.