“Манчестер Сіті” не виграв у “Нотінгема” та знову змушений доганяти “Арсенал”

“Манчестер Сіті” на зіграв унічию з “Ноттінгем Форест” 1:1 у матчі 24-го туру Англійської Прем’єр-ліги.

Команда Гвардіоли вийшла вперед перед перервою завдяки точному удару Бернарду Сілви з-за меж штрафного майданчика. У другому таймі Містяни також володіли ініціативою, але не змогли довести зустріч до перемоги. “Ноттінгем Форест” зрівняв рахунок на 84-й хвилині зусиллями Кріса Вуда, це був єдиний удар по воротах від господарів.

Манчестер Сіті залишився на другому місці в АПЛ, відстаючи від “Арсенала” на два очки та в канонірів залишається ще матч в запасі. “Ноттінгем” піднявся на 13-ту позицію.

22 лютого “Манчестер Сіті” на виїзді зіграє проти “РБ Лейпциг” в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 25 лютого Містяни зустрінуться з “Борнмутом” за який виступає Ілля Забарний.