Екс-гравець “Динамо” у драматичному матчі вирвав перемогу для “АЕКа”

Учора відбувся матч-відповідь 3 відбіркового раунду ЛЧ між “АЕКом” та загребським “Динамо”, що був перенесений через масові сутички фанатів зі смертю одного з грецьких ультрас напередодні поєдинку в Афінах.

Команди встигли зіграти в Загребі, де “АЕК” вирвав перемогу (1:2) на 90-ій хвилині. У матчі-відповіді ж хорвати наприкінці першого тайму відновили паритет, а в середині другого вийшли вперед за сумою двох поєдинків.

Утім на 90+2 хвилині греки забивають рятівний м’яч, що, здавалося, продовжить це вогняне протистояння ще на півгодини.

Та на 90+10 арбітр після перегляду ВАР призначає пенальті у ворота “Динамо”.

Удар Гарсії – і славнозвісний Домінік Лівакович тягне пенальті, але на добиванні першим виявляється інший гравець АЕКа, який пробиває воротаря і виводить греків далі.

І цим футболістом виявляться ексзахисник загребського і київського “Динамо” Домагой Віда, який з поваги стримує емоції.