Степаненко: «Можна сказати, що Україна награла на перемогу в матчі з Чехією»

Капітан національної команди висловив свою думку щодо матчу з Чехією (1:1).

«Мені лікарі казали, що потрібно 2-3 тижні для відновлення. Я був готовий зіграти з Грузією, але дякую Сергію Станіславовичу – він сказав, що здоровʼя важливіше і дав мені відпочинок, щоб я готувався вже на Чехію. В принципі, сьогодні було все нормально, грав на повну. Але в кінці вже було важкувато – багато пропустив.

— Як оцінюєш сьогоднішній матч?

Ми розуміли, що Чехія дуже інтенсивна команда. Вони намагаються пресингувати, не давати грати в комбінаційний футбол. Вони, в принципі, всі матчі так грали. До того ж, стандарти, аути дуже небезпечні. Вважаю, що в якийсь частині матчу ми підсіли. Дали їм можливість грати в їхній футбол, у них багато що виходило. Вони забили гол. Один в один такий, як і коли ми грали в Празі. Хоча до цього розбирали ці моменти. А так я думаю, що і кінцівку першого тайму, і другий тайм, і забили мʼяч, і були моменти… Можна сказати, що награли на перемогу, – сказав Степаненко.