Згідно з ексклюзивною інформацією, отриманою від Diario Sport, Мохамед Салах, яскравий вінгер «Ліверпуля», було запропоновано «Барселоні».
Перші контакти між представниками гравця та каталонським клубом відбулися ще наприкінці 2024 року, проте вони не призвели до будь-яких конкретних пропозицій чи переговорів.
“Барселона” високо оцінює ігрові якості Салаха і вважає, що він ідеально впишеться в їхню ігрову модель. Однак ключовою перешкодою для можливого переходу є фінансове питання. Наразі Салах отримує близько 15 мільйонів фунтів стерлінгів на рік до сплати податків, і для того, щоб приєднатися до «Барселони», йому доведеться погодитись на значне зниження заробітної плати.
Крім того, повідомляється, що інтерес до Салаху виявляють клуби із Саудівської Аравії, зокрема, «Аль-Хілаль», який готовий запропонувати єгиптянину 50 мільйонів євро за сезон.
Контракт Салаха з «Ліверпулем» спливає наприкінці червня, що робить його потенційно вільним агентом.
Джерело: Diario Sport