Травма вибила Ретегі зі складу збірної Італії на матчі з Німеччиною

Збірна Італії з футболу зіштовхнулася із серйозною втратою перед чвертьфінальними матчами Ліги націй проти Німеччини.

Нападник Матео Ретегі змушений залишити розташування збірної через травму, отриману під час тренування.

Ранкове медичне обстеження 19 березня виявило у гравця розтяг м’язів правого стегна. Це пошкодження не дозволить Ретегі взяти участь у майбутніх іграх, запланованих на 20 та 23 березня.

Відсутність Ретегі – значний удар для італійської збірної. Цього сезону нападник демонстрував вражаючу результативність, забивши 25 голів і віддавши 5 гольових передач у 40 матчах за свій клуб, «Аталанту». Його здатність створювати гольові моменти та завершувати атаки робить його ключовим гравцем команди.

Тепер тренерський штаб збірної Італії має знайти заміну Ретегі і перебудувати атакувальну лінію перед важливими матчами проти Німеччини.