Ротань після поразки від «Санта-Коломи»: «Беру результат на себе»

Головний тренер «Полісся» Руслан Ротань прокоментував поразку своєї команди у першому матчі кваліфікації Ліги конференцій проти андоррської «Санта-Коломи» (1:2).

«В першу чергу я беру результат на себе. Хлопцям, без сумніву, завадило хвилювання. Але в нас ще є гра, у якій ми можемо все змінити», – заявив наставник житомирян.

Ротань наголосив, що команда має зробити правильні висновки після невдачі:
«Після цього матчу команда має стати дорослішою, досвідченішою, більше ніякого хвилювання не має бути взагалі. Потрібно спокійно все проаналізувати. Зрозуміти, що сталося з ментальністю. Бо вона не має бути такою. Це дивно – забити гол і розгубитись».

Також тренер зазначив, що після забитого м’яча «Полісся» втратило контроль над грою:
«Ми, навпаки, мали грати впевненіше, більше пресингувати. А по суті після забитого м’яча ми дозволили супернику працювати з м’ячем, приймати рішення, думати – і цим усе ускладнили».