Майбутнє в Каталонії: “Барселона” планує викупити Маркуса Решфорда у “МЮ”

Оренда Маркуса Решфорда до «Барселони» виявилася настільки успішною, що боси «блауграні» вже розпочали роботу над збереженням гравця.

Як повідомляє інсайдер Фабріціо Романо, каталонський клуб офіційно повідомив 28-річного англійця та його оточення про бажання продовжити співпрацю після завершення сезону.

Повна довіра та професіоналізм Представники «Барселони» провели зустріч із родиною та агентами футболіста. У клубі в захваті від трьох факторів:

  • Універсальність: Маркус однаково корисний на флангах та в центрі атаки.
  • Професіоналізм: Англієць ідеально вписався в роздягальню та систему Гансі Фліка.
  • Результативність: У поточному сезоні Решфорд оформив уже 15 результативних дій (7 голів та 8 асистів) у 26 матчах.

Фінансове питання Незважаючи на обопільне бажання, «Барса» поки не поспішає офіційно активувати опцію викупу, яка становить 30 млн євро. Клуб займає вичікувальну позицію через правила фінансового фейр-плей Ла Ліги. Остаточне рішення буде прийнято ближче до травня, проте «Манчестер Юнайтед» уже поінформований про наміри іспанців.

Для Решфорда переїзд на «Камп Ноу» минулого літа став ковтком свіжого повітря, і зараз він як ніколи близький до того, щоб остаточно змінити прописку з манкуніанської на каталонську.