На ЧС-2026 вже показали вдвічі більше червоних карток, ніж за весь мундіаль у Катарі

Чемпіонат світу-2026 відзначається не лише великою кількістю голів і несподіваними результатами, а й жорсткою боротьбою на футбольному полі.

Станом на поточний момент арбітри вже показали вісім червоних карток. Цей показник удвічі перевищує кількість вилучень на чемпіонаті світу-2022 у Катарі, де за всі 64 матчі турніру було зафіксовано лише чотири червоні картки.

Перші вилучення на нинішньому мундіалі сталися вже в матчі-відкритті між Мексикою та Південною Африкою. У тому поєдинку арбітр показав одразу три прямі червоні картки — дві футболістам збірної ПАР і одну гравцю мексиканської команди.