Головний тренер «Тоттенхема» Роберто Де Дзербі має намір суттєво оновити склад. Про це повідомляє Sky Sports.
За даними джерела, очікується, що ряди «шпор» поповнять аж 8 (!) нових футболістів. Наразі триває підбір кандидатів. “Тоттенхем” планує масштабну трансферну кампанію.
Минулого сезону команда з Північного Лондона ледь не вилетіла до Чемпіоншипу. “Тоттенхем” врятувався в останньому турі, відправивши до другого дивізіону ще одного представника британської столиці – “Вест Хем Юнайтед”.