“Арсенал” мінімально переміг “Лестер” в гостях. Перший матч Зінченка в ролі капітана

У 25-му турі англійської Прем’єр Ліги “Арсенал” в гостьовому матчі мінімально обіграв “Лестер” 1:0. Олександр Зінченко вивів свою команду у ролі капітана.

У першому таймі Каноніри вийшли вперед після голу Леандро Троссара, але вйого було скасовано після перегляду відеоповтору. А після перерви удар Мартінеллі став вирішальним у матчі.

Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та був замінений на останніх хвилинах гри. Він був капітаном Канонірів у цьому поєдинку.

“Арсенал” набрав 57 очок і продовжує лідирувати у турнірній таблиці чемпіонату Англії. “Лестер” займає 14-у позицію.

“Лестер” 0:1 “Арсенал”

Гол: Мартінеллі 46′.

Попередження: Мартінеллі

Наступний матч “Арсенал” проведе у середу 1-го березня проти “Евертона” (перенесений 7-ий тур АПЛ).