“Ворскла” виграла у “Левадії” в другому турі Winter Cup

У другому турі Winter Cup “Ворскла” отримала перемогу над естонською “Левадією” з рахунком 3:2.

Розпочався матч з того, що “Ворскла” почала контролювати гру, і вже на 13-ій хвилині після подачі Ігоря Пердути, захисник естонської команди Латінович зрізав м’яч головою у власні ворота. На 32-ій хвилині після того, як Феліпе прострілював у штрафний майданчик “Левадії”, їх захисник невдало вибив м’яч – прямо в ноги Руслану Степанюку, той без шансів розібрався із голкіпером суперника. Перед свистком на перерву полтавчани зуміли зробити рахунок розгромним, на 45-ій хвилині відзначився голом Таулян Сефері.

Команди пішли на перерву за рахунку 3:0.

Другий тайм почався так само як і перший – контроль м’яча від “Ворскли”. Але трохи розслабившись, полтавчани зуміли пропустити 2 голи за 4 хвилини. Спочатку неточний пас на суперника віддав голкіпер Павло Ісенко, після якого на 61-ій хвилині забив Феліпе Фелісо, потім Володимир Чеснаков скидав м’яч головою на воротаря і не замітив позаду себе суперника, який перехопив цей м’яч і відправив у сітку воріт, це був той самий Феліпе Фелісо, оформивший на 64-ій хвилині дубль.