Головний тренер “Вереса”: Пауза в УПЛ може піти клубу на користь

Лавриненко висловив думку, що перерва в чемпіонаті буде корисною для команди “Верес”. Рівненський клуб здобув перемогу у товариській грі проти “Полісся” з рахунком 3:1.

Він зазначив, що команда спеціально вирішила провести матч у незвичайному форматі, розділеному на чотири тайми по тридцять хвилин. Перед грою гравці тренувалися двічі на день і сьогоднішній матч був результатом їхніх зусиль на міні-зборі.

“Ця перерва у чемпіонаті буде корисною для покращення фізичної підготовки команди”. Він висловив задоволення якістю гри, так і фізичною формою гравців. Команда проявила себе добре як у перших двох таймах, так і останніх двох. Вони забили три голи та продемонстрували потенціал своєї молоді.

Лавриненко зазначив, що Роман Ковалюк має гарні якості, і хоча йому ще потрібно працювати над собою, він має потенціал. Тренер сподівається, що молоді гравці зможуть взяти участь у зборах узимку та стати частиною першої команди навесні.

Перемога завжди приносить гарний настрій та позитивні емоції. Тепер команда почне підготовку до гри з “Кривбасом”, але слід пам’ятати, що цей матч був лише товариською грою. Він також зазначив, що попри успішний результат є аспекти, над якими потрібно ще працювати.

Щодо видалення Хондака, Лавриненко сказав, що ключова помилка сталася до того моменту, коли команда втратила м’яч. Він підтримав рішення Данила, яке було виправданим у цій ситуації, щоб уникнути втрати гола та нервової кінцівки матчу.