Томас Мюллер незадоволений призначеним пенальті на 94-й хвилині

Мюллер висловив невдоволення рішенням судді щодо пенальті, присудженого “Байєру” на 94-й хвилині.

Він сказав: “В Англії таке б не визнали пенальті. Адже ми граємо у футбол!” Томас Мюллер висловив свою незгоду з рішенням судді про пенальті, призначене у ворота “Баварії”.

У другому таймі півзахисник “Байєра” Йонас Хофманн впав у штрафному майданчику “Баварії” після зіткнення із захисником Альфонсо Девісом. Подивившись відеоповтор, головний суддя Даніель Шлагер вирішив засудити одинадцятиметровий удар. Ексек’ютор Паласіос зумів виконати пенальті на 94-й хвилині, і рахунок став 2:2.

Мюллер висловив свою думку про це рішення судді, вважаючи його дуже суворим, і сказав: “В Англії таке б не вважали пенальті. Адже ми граємо у футбол! Якщо за такі ситуації будуть присуджувати пенальті, то перед нами можуть виникнути нові одинадцятиметрові ситуації”.