Гаррі Магуайр: Хочемо повернути клуб на його заслужене місце

Гаррі Магуайр висловив бажання повернути “Манчестер Юнайтед” на свій дійсний рівень, коментуючи перемогу над “Копенгагеном” (1:0) у матчі Ліги чемпіонів, у якому він забив вирішальний гол.

Це неймовірно. Ми маємо стати більш точними з огляду на кількість контратак. У другому таймі ми не дали супернику жодного шансу.

Перший тайм був далеким від ідеального, але це була найважливіша перемога. Андре Онана проявив себе чудово, роблячи вражаючі сейви.

Нам слід було виграти цю гру. Перемога, яку ми присвятили серу Боббі Чарльтону та його сім’ї.

Цей тиждень був для нас важким: поразка від “Шефілд Юнайтед”, втрата сера Боббі. Це вплинуло на нас у роздягальні. Але я радий, що ми змогли перемогти.

Фанати скандували ваше прізвище.

Це неймовірно. Коли ти не в грі вони завжди підтримують. Але я щиро пишаюся і задоволений тим, як я поводився в останні 6-12 місяців.

Мені дана можливість, і я прагну допомогти команді повернути клуб на його заслужене місце, – поділився Магуайр в ефірі TNT Sports.