Андрій Лунін виводить мадридський “Реал” у півфінал ЛЧ

Ліга чемпіонів.

Манчестер Сіті – Реал Мадрид закінчується з рахунком 1:1 (у серії пенальті 3:4). Андрій Лунін вивів “королівський клуб” у півфінал.

Після захоплюючого поєдинку на “Сантьяго Бернабеу” минулого тижня ми очікували не менш захоплюючого продовження у Манчестері. Особливий інтерес викликало повернення Кевіна Де Брюйне до складу “городян” з огляду на його відсутність у попередньому матчі. Очікувано, що Андрій Лунін розпочав матч у стартовому складі мадридців. Склади команд не принесли жодних сюрпризів. Перший матч завершився внічию 3:3, тож обидві команди прагнули забити бодай один гол для виходу вперед. “Королівським” вдалося вийти вперед на “Етіхад”, продемонструвавши свою майстерність. Гра почалася досить сонно, проте було зрозуміло, що “міщани” домінували, а “Реал” відповідав контратаками. Першими зуміли скористатися цією тактикою “вершкові”, забивши перший гол. Після цього гола обидві команди продовжували атакувати, але без особливих результатів. Другий тайм пройшов під контролем “міщан”, які нарешті змогли забити гол завдяки зусиллям Де Брюйне. Зустріч перейшла до екстра-таймів, але гольових моментів більше не було. Серія пенальті завершилася перемогою “Реала” завдяки сейвам Луніна. Матч був емоційним і напруженим, і хоча “Манчестер Сіті” виглядав сильнішим у створенні моментів та контролі гри, “Реал” продемонстрував свою прагматичність та вміння вичавлювати результат.