“Фурія Роха” мінімально, хоча справедливо обігрує “Скуадру Адзурру”. Іспанія 1:0 Італія

Сьогодні у заключному матчі дня, Іспанія протистояла Італії в рамках 2 туру Євро-2024 групи В.

Першу половину зустрічі закріпили за собою іспанці. Майже увесь перший тайм Іспанія домінувала на чужій половині поля. Також сьогодні “Фурія Роха” намагалась розкрити ворота Доннарумми дальніми ударами, але італієць справлявся. На перерву команди пішли при рахунку 0:0.

В другому тайм Іспанія продовжила тиск і це дало свої плоди. Після прострілу Ніко Вільямса, Альваро Мората зачепив головою м’яч, спрямовуючи його у ворота, але Джанлуїджі Доннарумма зіграв на випереджені і відбив в коліно Калафіорі від якого той залетів у сітку.

Кінцівку матчу забрала Італія, але відігратись так і не змогла, тому буде продовжувати боротьбу за вихід з групи.

Таким чином, Іспанія вийшла в плей-оф Євро-2024 з групи В, маючи у своєму активі 6 очків, у Італії 3 очки, а в Албанії та Хорватії по одному.

Іспанія 1:0 Італія

Гол: Калафіорі (аг) 55′.
Попередження: Родрі 45+1′, Ле Норман 69′, Карвахаль 90+6′, — Доннарумма 15′, Крістанте 46′.

Іспанія: 23. Сімон, 2. Карвахаль, 3. Ле Норман, 14. Ляпорт, 24. Кукурелья, 20. Педрі (Баена), 16. Родрі, 8. Руїс (Меріно), 19. Ямаль (Торрес), 17. Вільямс (Перес), 9. Мората (Оярсабаль).

Італія: 1. Доннарумма, 3. Дімарко, 5. Калафіорі, 23. Бастоні, 2. Ді Лоренцо, 8. Жоржиньо (Крістанте), 18. Барелла, 14. К’єза (Дзакканьї), 10. Пеллегріні (Распадорі), 7. Фратезі (Камб’ясо), 9. Скамакка (Ретегі).