Нідерланди 1-2 Англія: Англія вириває чергову перемогу та виходить у фінал Євро-2024

Збірна Англії у компенсований час вирвала другу путівку до фіналу Євро-2024.

Збірна Нідерландів користувалася величезною підтримкою з боку нейтральних фанатів по всій Європі, тоді як Англія не дуже дивувала рівнем гри на полі, що часто викликало невдоволення навіть власних фанатів.

Збірній Нідерландів вдалося відкрити рахунок у матчі вже на 7-й хвилині. Хаві Сімонс вивів номінальних господарів уперед, але цей рахунок протримався недовго. Гаррі Кейн реалізував пенальті на 18-й хвилині і залишив всю інтригу на час протистояння, що залишився.

У другому таймі Нідерланди виглядали яскравіше і мали значно небезпечніші та численні моменти для того, щоб виходити вперед. Але успіх спершу посміхнувся Букайо Сака, який забив третій гол у матчі, але арбітр одразу вказав на офсайд.

Форвард «Астон Вілли» Оллі Уоткінс опинився у потрібний час, у потрібному місці на 90+1-й хвилині та вивів збірну Англії вперед, здобувши для своєї країни вольову перемогу у півфінальному матчі.

Збірна Англії стала другим фіналістом Чемпіонату Європи 2024 року, вирішальний матч якого пройде 14-го липня у Берліні.

Нідерланди – Англія 1:2

Голи: Сімонс, 7 – Кейн, 18 (пенальті), Уоткінс, 90+1.