Кіберспорт у житті українських футболістів

Що таке кіберспорт? Це професійні змагання гравців у відеоіграх. Кожен кіберспортсмен може використовувати будь-який гаджет – планшет, ноутбук, комп’ютер, смартфон. За останні кілька років кіберспорт став таким самим популярним, як і всіма нами улюблений футбол.

У наш час кіберспорт – це не тільки розвага, а й висока конкуренція. Гравці повинні мати майстерність і хорошу реакцію, знаходити варіанти стратегії і тактики, вміти координувати роботу всієї команди, мати достатньо часу для тренувань. Не варто забувати, що турніри з кіберспорту збирають чимало глядачів, які вже мають улюблені команди та фаворити. Часто інтерес глядачів переростає в бажання стати учасником змагань. Для тих, хто збирається спробувати свої сили та вміння у кіберспорті, можна звернути увагу на ggbet ua, де є можливість зробити ставки на різні дисципліни кіберспорту. Зручний інтерфейс, приємні бонуси та акції не залишать байдужими як новачків, так і досвідчених гравців.

Плюси та мінуси кіберспорту

Сьогодні кіберспорт привертає увагу сучасної молоді та стає її способом життя. Навички, які розвиває кіберспортсмен, можна використовувати не лише у віртуальному світі, а й у повсякденному житті. Погодьтеся, стратегічне мислення, уміння працювати в команді, керувати своїм часом, бути в курсі розвитку сучасних технологій – дуже важливі аспекти сучасного світу. Граючи в онлайн ігри багато спортсменів можуть надалі захопитися і знайти себе в таких сферах діяльності як програмування або комп’ютерний дизайн.

Звичайно, є й негативна сторона такого захоплення – сидячий спосіб життя, зіпсований зір. Щоб уникнути негативних наслідків від тривалого сидіння перед екраном комп’ютера, можна робити перерви та виходити на стадіон, наприклад, поганяти м’яч із друзями.

Ну а якщо ви станете учасником турніру в команді, то можна брати приклад із професіоналів кіберспортсменів, які збираються разом на свіжому повітрі та проводять змагання з баскетболу, волейболу, футболу тощо. Це ще один плюсик у бік кіберспорту – соціалізація. Вміння спілкуватися не лише онлайн, а й шукати спосіб збиратися у реальному житті, знайомитись, знаходити друзів.

Немає сумнівів, що кіберспорт найближчим часом привертатиме увагу молоді та розвиватиметься. Адже не дарма багато топ-футболістів у вільний від роботи час захоплюються кіберспортом. Не пройшли повз таке захоплення і українські гравці.

Українські футболісти та кіберспорт

Олександр Зінченко вже кілька років є власником кіберспортивної команди Passion UA. Поки що команда українського футболіста не може похвалитися великими успіхами та занести себе до списків топ-гравців, але у цих хлопців усі попереду. Взимку 2023 Олександр дебютував як гравець, замінивши одного з учасників своєї команди. Слід визнати, що українець зіграв цілком успішно. Звісно, ​​сьогодні у футболіста на першому місці тренування на зеленому газоні та родина. Але в майбутньому, можливо, Олександр стане одним із успішних кіберспортсменів.

А ось уже екс-футболіст Євген Коноплянка може присвятити весь вільний час кіберспорту. Бутси на цвях Женя повісив і навесні 2024 став власником кіберспортивної команди kONO.ECF, до складу якої входять п’ять гравців.

Можливо, найближчим часом ми станемо глядачами захоплюючого кіберспортивного турніру між командою Олександра Зінченка та Євгена Коноплянки.

Новини партнерів

Комментарии: