Шовковський: «Ви ніколи не дізнаєтесь, що відбувається у нашій роздягальні»

Наставник «Динамо» прокоментував впевнену перемогу над «Партизаном» (6:2) у першому матчі 2-го кваліфай раунду ЛЧ.

«Вітаю всіх із перемогою, але відразу хочу наголосити, що завдання ще не вирішене. Є ще матч-відповідь, тож будемо продовжувати готуватися до нього в тому ж напрямку, що й до цієї гри. Будемо дивитися та розбирати перший матч, аналізувати власні помилки, без яких футболу не буває. Але найголовніше – це старання, яке було на полі, наші напрацювання, хлопці виконували установку на гру, й тепер маємо доволі непоганий результат перед матчем-відповіддю.

Заміна Караваєва в перерві пов’язана з його помилкою в першому таймі, яка призвела до призначення пенальті?

По-перше, ви ніколи не дізнаєтеся, що відбувається в нашій роздягальні. По-друге, я відчув, що треба зробити ці дві заміни, – сказав Шовковський.