Анатолій Трубін знову не пропустив жодного гола у матчі

Черговий сухий матч Трубіна: Бенфіка впевнено перемогла Боавішту

Шостий тур португальської ліги завершився виїзною грою “Бенфіки” проти “Боавішти”, де “орли”, ведені українським голкіпером, здобули впевнену перемогу.

Матч виявився для “Бенфіки” відносно простим – перший м’яч був забитий на 11-й хвилині, другий пішов на 31-й, а остаточний третій гол був забитий вже в доданий до другого тайму час. Підсумок – перемога 3:0.

Анатолій Трубін, який вийшов у стартовому складі, провів усі 90 хвилин зустрічі та знову відстояв свої ворота на замку, що принесло йому високі оцінки аналітиків: 6.9 від WhoScored та 7.2 від SofaScore.

За гру український воротар зробив 3 сейви при коефіцієнті запобіганих голів 0.36, але припустився однієї помилки, яка завершилася ударом по його воротах.

Крім того, Трубін відзначився високою точністю передач – 26 із 28 (93%), включаючи 4 з 5 успішних довгих передач.