Національний стадіон Бухареста вибухне голосами вболівальників ФКСБ, які вимагатимуть від своєї команди йти вперед і перемагатимуть “Манчестер Юнайтед”. Чи вигадає Рубен Аморім щось, щоб його команда гідно завершила загальний етап Ліги Європи? Чи зможуть прорватися футболісти ФКСБ у вісімку найкращих європейського турніру? Усі вирішить матч 30 січня 2025 року.
Звичайно, більшість уболівальників готові робити ставки на результат матчу та на індивідуальний тотал, наприклад, Зіркзеє, Гарначо чи Діалло. Можна вибрати ставку і “обидві заб’ють”, що думаю, теж буде вірним варіантом. А ті, хто любить азартні ігри та встигли вибрати фаворита матчу, можуть зазирнути в онлайн казино та поринути у світ ігрових автоматів.
І так, у якому стані підходять “Манчестер Юнайтед” та ФКСБ до заключного матчу загального етапу Ліги Європи?
ФКСБ
У чемпіонаті Румунії ФКСБ йде на другому місці, але має однакову кількість очок з “Університатя Клуж” (перше місце). Просто ФКСБ за 23 тури Першої ліги Румунії пропустив на три голи більше. Думаю, “червоно-синім” під силу виправити помилки і до фінального свистку сезону 2024/2025 зайняти вкотре перше місце.
Embed from Getty ImagesКлуб із Бухареста досить добре проводить і євросезон – восьме місце у турнірній таблиці Ліги Європи. ФКСБ випередив жодного досить сильного, на перший погляд, суперника – “Фенербахче”, “Галатасарай”, “Реал Сосьєдад”. У семи турах ФКСБ здобув чотири перемоги – над РФШ, ПАОК, nbsp; “Мітьюлландом”, “Карабахом”. Програли “Рейнджерсу”, розписали нічию з “Олімпіакосом” та “Хоффенхаймом”. Для того, щоб потрапити до вісімки найкращих, ФКСБ зобов’язаний вигравати у “Манчестер Юнайтед”, що, на перший погляд, здається нездійсненною місією.
Незважаючи на те, що ФКСБ налаштований боротися за прямий вихід до 1/8 фіналу, є певні сумніви. Еліас Хараламбус (головний тренер) втратив основного гравця Даріуса Олару, атакуючого півзахисника, який відзначається результативною дією практично у кожному матчі. Основні центральні півзахисники Попеску та Ліксандру також травмовані. Головному тренеру є над чим подумати перед зустріччю з “Манчестер Юнайтед”.
У Лізі Європи команда практично у кожному матчі підлаштовується під суперника і не соромиться грати другим номером. Щільна оборона та виходи в контратаки – головна зброя “червоно-синіх”.
“Манчестер Юнайтед”
Про “Манчестер Юнайтед” вже так багато сказано, що, гадаю, навіть ті, хто не цікавиться футболом, знають – “Ман Юнайтед” провалює сезон 2024/2025 повністю. Ще трохи і буде шанс наступного сезону стартувати в Чемпіоншипі разом із “Тоттенхемом”. Хтось один нарешті візьме трофей – золото другого дивізіону.
Embed from Getty ImagesАле все ще може змінитися – попереду складна бойова весна. Рубен Аморім може вже й не радий, що вплутався в цю історію. Але португалець розуміє, що якщо не АПЛ, то Ліга Європи має пройти на висоті. Перед восьмим туром “Ман Юнайтед” йде на четвертому місці, не програвши жодного матчу. Але це не означає, що “червоним дияволам” було легко. Результат кожного матчу здобував з нервами і великою працею. Швидше за все, і зустріч із ФКСБ не пройде без втрати нервових клітин.
Звичайно, уболівальники сподіваються на Амада Діалло, який за Рубена Аморіма розквіт і вже неодноразово врятував тренера та команду від поразки.
Напрочуд, але у “Ман Юнайтед” сьогодні не так багато травмованих футболістів. Маунт, Еванс, Шоу у лазареті. До відсутності цих гравців команда вже давно звикла. Можливо, не зможе вийти Уґарті. Уругвайський півзахисник отримав травму у матчі з “Фулхемом”. Усі інші ключові та резервні футболісти здорові та можуть вийти на поле.
Прогноз
“Манчестер Юнайтед” – атакуюча та мотивована на перемогу команда. Та й клас футболістів Рубена Аморіма набагато вищий. Враховуючи, що у Лізі Європи у “дияволів” все виходить, їх можна сміливо назвати фаворитом матчу.
ФКСБ грає на своєму полі. “Червоно-сині” просто повинні будуть йти вперед і забивати. Думаю, обидві команди зможуть влучити у ворота суперника, а значить ставка “обидві заб’ють – так” спрацює.