Жах для «Манчестер Сіті».
Embed from Getty ImagesЗахисник Натан Аке вибув із ладу на довгі 10-11 тижнів. 30-річний футболіст, котрий зіграв ключову роль в обороні «міщан», був змушений перенести операцію на лівій стопі після травми, отриманої в матчі Кубка Англії проти «Плімуту».
Аке вийшов у стартовому складі на цей матч, але був замінений у перерві через дискомфорт. Після гри головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола підтвердив, що травма виявилася серйозною і вимагатиме хірургічного втручання.
Операція пройшла успішно, але, на жаль, Аке пропустить значну частину частини сезону, що залишилася. Це серйозний удар для Манчестер Сіті, який бореться за трофеї на декількох фронтах.
Цього сезону Аке провів 10 матчів у Прем’єр-лізі, демонструючи надійну гру в обороні. Його відсутність стане серйозною втратою для команди Гвардіоли, якому доведеться шукати заміну в матчах сезону, що залишилися.