Джерело повідомляє про можливе призначення Моурінью головним тренером збірної Португалії до ЧС-2026

За інформацією beIN Sport, Жозе Моурінью, який нині керує турецьким «Фенербахче», може стати новим головним тренером збірної Португалії напередодні чемпіонату світу 2026 року.

Embed from Getty Images

Як стверджує джерело, Федерація футболу Португалії розглядає можливість дострокового розірвання контракту Моурінью із його нинішнім клубом. Ключовим фактором у цьому питанні стануть результати збірної в Лізі націй, де на португальців чекає півфінальна зустріч з Німеччиною. Наразі національну команду очолює Роберто Мартінес.

Примітно, що сам Моурінью протягом своєї кар’єри неодноразово висловлював зацікавленість у тому, щоб одного разу стати біля керма рідної збірної.

У поточному сезоні турецької Суперліги “Фенербахче” під керівництвом Моурінью посідає другий рядок турнірної таблиці, набравши 72 очки в 30 матчах і відстаючи від лідера на 5 балів.

Джерело: beIN Sport

Новини партнерів

Комментарии: