Нападник київського «Динамо» Владислав Ванат завершив сезон Української Прем’єр-ліги 2024/25 у статусі не лише найкращого бомбардира, а й найрезультативнішого гравця за системою «гол+пас».
Embed from Getty Images23-річний форвард продемонстрував видатну форму, забивши 17 голів у 28 матчах чемпіонату.
Феноменальна результативність Ваната дозволила йому значно відірватися від найближчих переслідувачів у перегонах бомбардирів. У трійку найкращих за забитими м’ячами також увійшли Єгор Твердохліб із «Кривбасу», на рахунку якого 14 голів у 24 іграх, та півзахисник донецького «Шахтаря» Георгій Судаков, який забив 13 м’ячів у 25 матчах.
Окрім звання найкращого бомбардира, Ванат підтвердив свій статус ключового гравця, очоливши список за системою «гол+пас». До своїх 17 голів він додав 4 результативні передачі, набравши загалом 21 очко.
Серед лідерів за показником «гол+пас» також виявилися два гравці «Шахтаря»: Артем Бондаренко з 12 голами та 7 асистами у 29 матчах, а також його одноклубник Георгій Судаков, у якого 13 голів та 4 передачі у 25 іграх.
Досягнення Владислава Ваната цього сезону підкреслюють його зростаючу майстерність і значущість для київського «Динамо», а також віщують яскраве майбутнє в українському футболі.