Донецький «Шахтар» стартуватиме в Лізі Європи сезону 2025/26 з першого кваліфікаційного раунду. Клуб втратив можливість потрапити до основного раунду турніру напряму через результати національних кубків у Європі.
Embed from Getty ImagesКлючовим стало тріумфальне завершення Кубка Хорватії, де перемогу здобула «Рієка». Це дозволило «Динамо» Загреб отримати вакантне місце в груповому етапі ЛЄ, адже хорвати випереджають «Шахтар» у клубному рейтингу серед команд, що мали стартувати з кваліфікації.
Таким чином, «гірники» змушені будуть пройти повний шлях відбору, аби потрапити до основного етапу турніру. Для Арди Турана, який нещодавно очолив клуб, це стане першим серйозним випробуванням на євроарені.