Мадридський «Реал» продовжує шукати стабільність за нового головного тренера.
Embed from Getty ImagesВиїзний поєдинок 25-го туру Ла Ліги проти «Осасуни» завершився для «вершкових» втратою очок і змусив експертів заговорити про системні проблеми в обороні.
Провал у Памплоні Матч на стадіоні «Ель-Садар» завершився перемогою господарів із рахунком 2:1. Голи Анте Будіміра та Рубена Гарсії забезпечили «Осасуні» сенсаційний результат. Мадридці відповіли лише влучним ударом Вінісіуса Жуніора, якого не вистачило навіть для нічиєї.
Статистика «епохи Арбелоа» Для Альваро Арбелоа це був ювілейний, 10-й матч біля керма королівського клубу. Підсумки першого серйозного відрізка виглядають неоднозначно:
- 7 перемог
- 3 поразки
Примітно, що всі три фіаско сталися останнім часом: раніше «Реал» несподівано поступився «Альбасеті» (2:3) та програв «Бенфіці» (2:4). Відсоток поразок (30%) — незвично високий показник для претендента на титул.
Вирішальна перевірка попереду Часу на роботу над помилками практично немає. Вже 25 лютого на «Реал» чекає надважливий матч-відповідь плей-оф Ліги чемпіонів проти тієї самої «Бенфіки». Ця гра стане моментом істини для Арбелоа: або тренер доведе свою спроможність у єврокубках, або криза в Мадриді поглибиться.

