«Челсі» поступився «Шарлотт» у серії післяматчевих пенальті

У Шарлотті (США) на стадіоні «Банк оф Америка» у ніч на четвер, 21 липня, відбувся товариський матч, у якому зустрічалися команда з МЛС та клуб англійської Прем’єр-ліги – «Шарлотт» та «Челсі». Матч завершився перемогою господарів. Команди відіграли основний час із рахунком 1:1. У серії пенальті господарі були сильнішими (5:3).

Рахунок у матчі було відкрито лише на 30-й хвилині – відзначився американський півзахисник лондонців Крістіан Пулішич. За командою з Англії була перевага протягом всього матчу, але на 90+2-й хвилині мексиканський форвард команди господарів Даніель Росс встановив на табло нічийний результат, який зберігся до кінця основного часу.

Це був другий товариський матч «Челсі» у рамках передсезонної підготовки.

Раніше у Лас-Вегасі (США) на стадіоні «Еліджіант» у ніч на неділю, 17 липня, відбувся товариський матч, у якому зустрічалися клуб англійської Прем’єр-ліги та команда з чемпіонату Мексики – «Челсі» та «Америка». Матч завершився перемогою номінальних господарів поля з рахунком 2:1.