“Ювентус” впевнено переміг мексиканський “Гвадалахара Чівас” у передсезонному матчі

У Лас-Вегасі (США) на стадіоні «Еліджіант» відбувся товариський матч, у якому туринський «Ювентус» приймав мексиканський клуб «Гвадалахара Чівас». Зустріч завершилася упевненою перемогою італійського клубу – 2:0.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 10-й хвилині – відзначився італійський нападник «Ювентуса» Козімо де Грака. Лише до кінця матчу, на 80-й хвилині, подвоїв перевагу туринців Маттіа Компаньйон, який встановив остаточний рахунок матчу.

Зазначимо, що у стартовому складі «Ювентуса» вийшли Поль Погба та Анхель Ді Марія, які не відзначилися результативними діями. Вони були замінені після перерви, тоді вийшов ще один новачок туринців – бразильський захисник Бремер, який перейшов із «Торіно».

Нагадаємо, минулого сезону «Ювентус» завершив чемпіонат Італії на четвертому місці, набравши 70 очок у 38 зустрічах. Чемпіоном став «Мілан», в активі якого 86 балів, срібло – «Інтер» (84), а замкнув трійку «Наполі» (79).