Голи Бензема та Азара принесли «Реалу» нічию у матчі з «Америкою»

У Сан-Франциско (США) на стадіоні «Оракл-Парк» відбувся товариський матч, у якому мадридський «Реал» приймав мексиканську «Америку». Зустріч завершилася нічиєю. Підсумковий рахунок на табло – 2:2.

Рахунки голів у матчі відкрили номінальні гості. Вже на 5-й хвилині матчу ворота Андрія Луніна вразив мексиканський нападник Енрі Мартін. Пас на гол йому віддав його співвітчизник та захисник Мігель Лаюн.

На 22-й хвилині рахунок у матчі зрівняв французький форвард мадридського клубу Карім Бензема. Нападник забив після передачі іспанського півзахисника Марко Асенсіо. За 10 хвилин після початку другого тайму пенальті реалізував бельгієць Еден Азар.

Але на 82-й хвилині підсумковий рахунок на табло встановив іспанський півзахисник номінальних гостей Альваро Фідальго.