Кріштіану Роналду залишив стадіон до закінчення матчу “Манчестер Юнайтед”

37-річний португальський зірковий нападаючий «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду не доглядав товариський матч своєї команди з «Райо Вальєкано» (1:1) і залишив стадіон до його завершення. Про це повідомляє Daily Star.

Роналду вийшов у цьому матчі у стартовому складі, але був замінений вже у перерві, не відзначившись результативними діями. Він залишив “Олд Траффорд” за вісім хвилин до закінчення гри.

Нагадаємо, Роналду перейшов із туринського «Ювентуса» до «Манчестер Юнайтед». Минулого сезону 37-річний португальський нападник взяв участь у 30 матчах англійської Прем’єр-ліги, забив 18 голів та віддав три результативні передачі. З 2003 року Роналду викликається до національної команди Португалії. Раніше Роналду грав за «Спортінг» та мадридський «Реал».