«Динамо» – «Штурм». Передматчева пресконференція Мірчі Луческу. Ліга чемпіонів

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу на передматчевій прес-конференції поділився своїми очікуваннями від першого поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з австрійським «Штурмом», повідомляє офіційний сайт українського клубу.

Фото – официальный сайт ФК “Динамо” Киев
  • Це не буде легка гра для нас. Ми чекаємо на важке протистояння в рамках європейського турніру. Уся команда розуміє, що за поєдинок чекає на нас завтра – для іміджу країни, для їхньої популярності. Як ви можете бачити, усі команди, які грають у єврокубках, дуже добре підготовлені, і участь у цих турнірах – це велика мотивація для кожного футболіста.

«Штурм» уже встигнув зіграти два офіційних матчі у своєму чемпіонаті, вони вже увійшли у змагальний ритм, і мають у цьому перевагу над нами. Наш суперник – дуже хороша команда, з хорошою організацією гри, футболісти знають, що мають робити на полі. Тож, нам точно легко не буде.

  • У «Леху» в оренді виступає футболіст «Динамо» Георгій Цитаїшвілі. Яка ваша думка про нього?
  • Він вирішив приїхати сюди, скориставшись правилом ФІФА. Він міг залишитися з нами, і я хотів цього, але зробив інший вибір. Тож у мене немає жодних думок стосовно цієї ситуації. Напевно, так буде краще для його кар’єри, але наступного року він повернеться назад. Він хороший гравець.
  • Чи визначилися ви зі стартовим складом на завтрашню гру? Або, можливо, маєте певні сумніви?
  • Жодних сумнівів, але я не скажу вам його (посміхається). Знаєте, ми граємо вдома, але не зовсім вдома. Дуже прикро, що зараз немає українських журналістів – і це жахливо. Завтра буде аналогічна ситуація. На трибунах будуть українські жінки та діти, а чоловіки не мають права зараз залишати країну й захищають її. І ми будемо битися на полі, аби заради них подолати кваліфікацію та грати в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що зустріч «Динамо» – «Штурм» відбудеться у польській Лодзі. Початок – о 21:00 за київським часом.

Новости партнеров

Комментарии: