“Зоря” – “Унівесита Крайова”. Післяматчева прес-конференція Патріка Ван Леувена. Ліга конференцій

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен відповів на питання журналістів під час післяматчевої прес-конференції, повідомляє офіційний сайт ФК “Зоря”.

Фото – офіційний сайт ФК “Зоря”.
  • Моменти були, щоб забивати більше ніж один м’яч. Багато було потужних прострілів для їх реалізації і в першому таймі, і в другому. У нас зараз працює зовсім інший склад команди, навіть якщо порівняти з минулим сезоном. Я задоволенний прагненнями та результатами, які зараз показує моя команда.
  • У першому таймі було видно, що команда грала повільніше ніж у другому. Чи була така поставлена задачи, чи такий темп задала гра?
  • Мета була поставлена контролювати гру всі 90 хвилин, як в обороні, так і в атаці. Команда довго не брала участь в офіційних матчах, тому такий результат нас більш ніж задовільняє. Я впродовж гри контактую з кожним футболістом і маю розуміння кого замінити раніше, а хтось може і більше пограти. У нас були й помилки, без них нікуди, то ж за тиждень ми підготуємо команду належним чином до матчу-відповіді.
  • Яка зараз ситуація з Олександром Гладким? Він був задіяний на тренувальних зборах, але не потрапив у заявку.
  • Олександр тренується разом з командою, але ми даємо йому більше часу для підготовки. Подивимося згодом, як буде складатися ситуація.
  • Для Вас «Зоря» це нова команда. Чи легко і як швидко Вам вдалося знайти спільну мову з футболістами?
  • Якщо розмірковувати на тему мовного бар’єру, то його немає. Я зустрічався зі своїми теперішніми підлеглими і раньше, коли вони були набагато молодше, ніж є зараз. Вони вже знають як я міркую по футбольній тематиці. По тактиці, ідеям, схемі в мене є різниця між колишнім тренером, але вони швидко звикли до нового. Вони намагаються, кожного дня вкладати всі свої сили під час тренувань у свої та клубні звершення. Ми провели багато і тактичних, і практичних занять напередодні сьогоднішнього поєдинку. Навіть один забитий гол у ворота суперника і перемога – це вже позитивний результат, але ми знаємо, що можемо забивати більше.
  • 23 серпня починається чемпіонат України. Де Ваша команда буде базуватися і який буде вам «домашній» стадіон?
  • На ці питання я неможу конкретно відповісти, бо зараз ми думаємо про поєдинки на євроарені. Як далі – покаже час.

Нагадаємо, що “Зоря” перемогла з мінімальним рахунком. Поєдинок у відповідь відбудеться 11 серпня в Румунії.

Новости партнеров

Комментарии: