Індзагі назвав причини поразки “Інтера” від “Баварії”

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував поразку від «Баварії» (0:2) у матчі 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів.

«У перші 20 хвилин проти потужної, екстраординарної команди, однієї з найсильніших у Європі, ми програвали багато єдиноборств. Після першого голу, коли нам всією командою стало необхідно грати краще, ми організували безліч потенційних можливостей для взяття воріт, але, на жаль, останній пас у нас не йшов.

Ми посилили тиск у другому таймі і мали можливість продовжити боротьбу. Зрозуміло, що проти подібних суперників матч потрібно проводити ідеально, — нам протистояла команда найвищого рівня, яка входить до трійки найкращих у Європі, на мою думку”, — цитує прес-служба УЄФА Індзагі.

У 2-му турі групового турніру Ліги чемпіонів «Баварія» зустрінеться з «Барселоною», а «Інтер» зіграє проти «Вікторії». Матчі відбудуться 13 вересня.