Кучер – про перемогу над “Металістом-1925”

Наставник “Дніпра-1” Олександр Кучер поділився враженнями від перемоги над “Металістом-1925″(3:0) в 4 турі УПЛ, повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Фото – официальный сайт СК “Днепр-1”

“Гра мені дуже сподобалася. Ми контролювали перебіг матчу. У першому таймі не вистачало забитого голу, щоб команда суперника розкрилася, і тоді ми мали б більше вільних зон і моментів ще до перерви. Але ми й так мали забивати.

У другому таймі ми забили перший гол і суперник почав відкривати зони, після чого ми забили і другий, і третій голи. Сподобалося, що нарешті забили обидва Артеми. До цього вони створювали багато моментів, але забити їм не вдавалося. Звісно, ​​ми дуже раді, адже сьогодні була заслуженою наша перемога. Ми набрали три очки і тепер рухатимемося далі”, – сказав Кучер.