Шотландія – Україна. Післяматчева прес-конференція Олександра Петракова. Ліга націй

Головний тренер збірної України Олександр Петраков на післяматчевій прес-конференції прокоментував поєдинок групового етапа Ліги націй із національною командою Шотландії, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Embed from Getty Images

— Чому ваша команда сьогодні виглядала інакше, ніж раніше?

— У нас не було основних гравців, які зазнали травм, тож я дав шанс зіграти іншим футболістам. Не грали Зінченко, Бущан, Забарний отримав «зайву»… Трубін зіграв непогано. Я дав шанс іншим виконавцям, вони зіграли невдало. У першому таймі команда виглядала ще більш-менш, а в другому ми побачили стільки браку… Наш футбол трохи відрізняється від британського. Я попереджав хлопців, говорив їм про це. Учора під час тренування побачив — щось не те. Зупинив заняття, поговорив із ними…

— Чи ви вважаєте, що зараз Шотландія має найвищі шанси на перемогу в групі?

— Спершу ми розберемо гру. Ще нічого не втрачено. Попереду — важливий поєдинок із Вірменією, загалом два матчі. Я з оптимізмом дивлюся в майбутнє, ми зробимо все можливе, щоб посісти перше місце.

— Чому ви замінили Степаненка в перерві?

— У нього була жовта картка. Я з ним поспілкувався в перерві, вирішив замінити.

— Чи могли б ви прокоментувати гру Бондаря? У вас була дилема, кого ставити — його чи Кривцова?

— Дилема існує завжди. Бондар вийшов в «основі» разом із Матвієнком. Я вирішив зіграти таким складом. Усе вирішує головний тренер. Виграє команда, а програє одна людина — головний тренер. Це моя провина.

— Це ви просили про перенесення туру УПЛ перед матчами збірної України?

— Я розмовляв про це, оскільки ми граємо не вдома. У нас у країні йде війна, ви знаєте про це? Нам потрібно провести гру, сісти в поїзд чи автобус. Уже не так, як раніше, коли ми сіли в літак і полетіли.

— Чи залишиться Анатолій Трубін у розташуванні команди?

— Я прийняв рішення, подякував йому. Він поїде на допомогу молодіжній збірній України. Також залишить розташування команди Коваленко. Йому зробили МРТ, у нього травма.

Нагадаємо, що наша збірна програла в гостях із великим рахунком 0:3.

Новости партнеров

Комментарии: