Сьогодні «Шахтар» та «Дніпро-1» дізнаються про своїх суперників у 1/16 фіналу Ліги Європи та Ліги конференцій

Сьогодні, 7 листопада, у Ньоні відбудеться жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи.

Фото – salamnews.tm

У жеребкуванні візьмуть участь 16 клубів: вісім клубів, які посіли другі місця на груповому етапі Ліги Європи, будуть сіяними; вісім клубів, які посіли треті місця на груповому етапі Ліги чемпіонів, будуть несіяними.

Донецький «Шахтар», який посів 3 місце на груповій стадії Ліги чемпіонів, потрапив до числа несіяних.

Сіяні: ПСВ, “Ренн”, “Рома”, “Уніон”, “Манчестер Юнайтед”, “Мідтьюлланн”, “Нант”, “Монако”,

Несіяні: «Аякс», «Байєр», «Барселона», «Спортінг», «РБ Зальцбург», «Шахтар», «Севілья» та «Ювентус» ».

Додамо, що жеребкування Ліги Європи розпочнеться о 14:00 за київським часом. Пряма трансляція на платформі Мегого Футбол 1 та офіційному сайті УЄФА

У понеділок також відбудеться жеребкування 1/16 фіналу Ліги конференцій.

У жеребкуванні беруть участь 16 команд: вісім володарів других місць на груповому етапі Ліги конференцій УЄФА та вісім володарів третіх місць на груповому етапі Ліги Європи УЄФА. Переможці стикових матчів приєднаються до 1/8 фіналу до переможців груп Ліги конференцій.

«Дніпро-1», який посів 2-е місце на груповій стадії Ліги конференцій, потрапив до числа сіяних.

Сіяні: «Фіорентина», «Андерлехт», «Лех», «Партизан», «Дніпро-1», «Гент», «Клуж», « Базель»,

Несіяні: «Буде-Глімт», АЕК, «Лудогорець», «Брага», «Шериф», «Лаціо», «Гарабаг» та «Трабзонспор».

Додамо, що жеребкування Ліги конференцій розпочнеться о 15:00 за київським часом. Пряма трансляція на платформі Мегого Футбол 1 та офіційному сайті УЄФА.

Перші матчі 1/16 фіналу обох турнірів заплановані на 16 лютого, поєдинки у відповідь пройдуть через тиждень.