Олег ДУЛУБ: “Зняли психологічний тиск гравцям з допомогою фільмів”

Головний тренер “Львова” Олег Дулуб поділився враженнями від перемоги над “Рухом” (2:1) в 12 турі УПЛ, повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Фото – офіційний сайт ФК “Львов”

“Враження позитивні, але подвійні. Добре розпочали, добре зіграли першу половину, але була знервованість у другій половині гри. Дякую хлопцям за перемогу.

Такі матчі виграє захист. У першому таймі не припустилися помилок і не дали жодного шансу. А після перерви була знервованість. Розбиратимемося.

Це стратегічно важлива перемога. Нам треба очки набирати у кожному матчі. Будь-яка перемога дає три очки. Намагалися зняти психологічний тиск на гравців, показали їм кілька фільмів.

І нам усе вдавалося у першому таймі. А у другому таймі пропустили гол від гравця, про якого нічого не знали. Але добре, що гра закінчилася перемогою”, – сказав Дулуб.