Стали відомі результати медичного обстеження Крістіана Пулішича

Півзахисник збірної США Крістіан Пулішич отримав пошкодження у матчі 3-го туру групового етапу чемпіонату світу – 2022 з національною командою Ірану (1:0).

Нагадаємо, Пулішич забив гол на 38-й хвилині зустрічі та врізався в іншого гравця. Хавбек продовжив гру, проте був замінений у перерві через травму.

Як повідомляє прес-служба збірної США, під час медичного обстеження у Пулішича було діагностовано забиття тазу. З великою ймовірністю футболіст зможе взяти участь у наступному матчі національної команди на чемпіонаті світу – 2022.

Збірна США посіла друге місце у групі В і вийшла у плей-офф чемпіонату світу в Катарі. У 1/8 фіналу турніру північноамериканська команда зіграє з Нідерландами. Зустріч відбудеться 3 грудня.