Левандовський увійшов до топ-10 найкращих бомбардирів збірних в історії

Учора, 4 грудня, відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу – 2022, у якому зустрічалися збірні Франції та Польщі. Команди грали на стадіоні «Ель-Тумама» у Досі. Зустріч обслуговував головний арбітр Хесус Валенсуела. Франція здобула перемогу з рахунком 3:1 і пробилася до чвертьфіналу турніру.

На 90+7-й хвилині при рахунку 0:3 поляки заробили пенальті. М’яч влучив у руку захиснику французів Деотшанкюлю Юпамекано. Роберт Левандовскі підійшов до м’яча і з другої спроби реалізував одинадцятиметровий. Цей гол став для польського форварда 78-м за збірну своєї країни, що дозволило йому увійти до топ-10 найкращих бомбардирів національних збірних за всю історію футболу та розташуватися на 10 місці, повідомляє William Hill.

Список бомбардирів очолює Кріштіану Роналду, який забив за збірну Португалії 118 голів. Ліонель Мессі знаходиться на третьому місці — має 94 голи.