Гаррі Кейн встановив унікальне досягнення на чемпіонаті світу

Нападник «Манчестер Сіті» та збірної Англії Гаррі Кейн став автором унікального досягнення в історії чемпіонатів світу, повідомляє Opta.

Форвард збірної Англії реалізував кожен зі своїх ударів у площину на чемпіонаті світу. Форвард сім разів ударив у площину воріт – стільки ж разів він і відзначився. Це унікальне досягнення, яке ще ніколи не підкорялося.

Учора, 4 грудня, відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, у якому зустрічалися збірні Англії та Сенегалу. Команди грали на стадіоні “Ель-Байт” в Ель-Хаурі. Зустріч обслуговував головний арбітр Іван Бартон (Сальвадор). Збірна Англії здобула перемогу з рахунком 3:0 і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Кейна було визнано найкращим гравцем цього матчу. Він відзначився голом у доданий до першого тайму час.