Дешам та Варан звернулися до гравців Франції у перерві матчу з Польщею. Вони були незадоволені

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам та захисник команди Рафаель Варан залишилися незадоволені грою команди у першому таймі матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з Польщею (3:1). У перерві, коли Франція вела із рахунком 1:0, вони звернулися до гравців. Про це повідомляє L’Equipe.

За даними джерела, Дешам був дуже незадоволений тим, що він побачив у першому таймі. Французький тренер хотів більше рухів з боку гравців і відчував, що команда поводиться як любителі. Зокрема, він вказав на Антуана Грізманна, попросивши того не просити м’яч у всіх частинах поля, а працювати краще на правій стороні оборони при втраті м’яча, інакше це залишало Жюля Кунде у чисельній меншості.

Після цього до гравців звернувся Варан.

«Ми перебуваємо в 1/8 фіналу чемпіонату світу, ми живемо мрією, але ця мрія може закінчитися будь-якої миті, якщо ми продовжуватимемо в тому ж дусі», — сказав Варан.

Збірна Франції обіграла Польщу 3:1 та у чвертьфіналі чемпіонату світу зіграє з Англією.