Кріштіану Роналду є лідером ЧС у Катарі з офсайдів

Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду найчастіше на ЧС-2022 опиняється поза грою.

На 83-й хвилині зустрічі плей-офф зі Швейцарією (6:1) 37-річний футболіст відзначився голом, проте м’яч не був зарахований через очевидне положення поза грою. Саме Роналду є лідером мундіалю за кількістю влучень до офсайду (7) на момент завершення всіх зустрічей 1/8 фіналу. На другій позиції розташовується форвард збірної Іспанії Альваро Мората, яка вже вилетіла, – 5.

На чемпіонаті світу у Катарі Роналду забив один гол. За вихід у півфінал світової першості підопічні Фернанду Сантуша поборються з командою Марокко. Португальці втретє у своїй історії вийшли до чвертьфіналу мундіалю. До цього вони добиралися до стадії 1/4 фіналу турніру у 1966 та 2006 роках.