Мбаппе видав мотиваційну промову перед збірною Франції у перерві фіналу ЧС-2022

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе виступив зі зверненням до команди у перерві фінального матчу чемпіонату світу — 2022 у Катарі.

«Це фінал чемпіонату світу, це матч усього життя. У жодному разі гірше вже не буде. Ми повертаємось на поле і не дозволяємо супернику більше так грати – це безглуздо. Або ми виходимо і викладаємося, виграючи дуелі один в один, або потрібно зробити щось ще.

Хлопці, це фінал чемпіонату світу. Ми можемо повернутися у гру! Таке трапляється раз на чотири роки», — наводить слова Мбаппе RMC Sport.

Після перерви збірна Франції змогла забити два м’ячі та перевести гру у додатковий час. За французів хет-трик оформив Мбаппе, у аргентинців відрізнялися Ді Марія та Мессі (дубль). Переможець матчу визначився у серії післяматчевих пенальті – 4:2 на користь Аргентини.