“Манчестер Юнайтед” впевнено обіграв “Бернлі” і вийшов до 1/4 фіналу Кубка англійської Ліги

Сьогодні, 22 грудня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка англійської Ліги, в якому зустрілися «Манчестер Юнайтед» та «Бернлі». Гра пройшла на стадіоні «Олд Траффорд» у Манчестері.

Фото – skysports.com

«Червоні дияволи» зуміли відкрити рахунок у цій зустрічі на 27-й хвилині – відзначився датський півзахисник Крістіан Еріксен після передачі Аарона Ван-Біссакі. У другому таймі гості намагалися відігратися, але господарі впевнено тримали під контролем перебіг зустрічі та зуміли зміцнити свою перевагу. Сталося це на 57-й хвилині, коли нападник Маркус Рашфорд реалізував момент після точного пасу Скотта Мактомінея. Матч завершився перемогою манкуніанців із рахунком 2:0.

Суперник «Манчестер Юнайтед» у наступному раунді Кубка англійської Ліги визначиться після жеребкування.