«Полісся» обіграло «Верес» по пенальті у першому матчі Winter Cup

Першолігове «Полісся» обіграло рівненський «Верес» у драматичному матчі відкритті Winter Cup 2023.

Почався матч із швидкого голу від житомирської команди, на другій хвилині забив Василь Грицук, через вісімнадцять хвилин Грицук відзначився знову (з пенальті). Після двох пропущених голів, «Верес» почав насідати на ворота суперника і з подачі кутового у ворота «Полісся» забив Михайло Шестаков. Але на останній хвилині першого тайму вибігши в контратаку «Полісся» збільшило відставання від суперника, змусивши Андрія Блізніченка забити в свої ворота. Команди пішли на перерив за рахунку 3:1.

Після перерви рівняни почали повністю контролювати гру. Заробивши на 60-ій хвилині пенальті, Микола Гайдучик забив гол і зменшив відрив до одного голу. Та вже наприкінці матчу, кобінація Дахновський-Гагун-Пасіч допомогла зрівняти рахунок у грі, голом відзначився Генадій Пасіч.

За регламентом Winter Cup нічиї у матчі бути не може, тому на нас очікувала серія одинацятиметрових. Житомирський клуб по пенальті виявився сильнішим. Загальний рахунок у післяматчевій серії 4:3