Маліновський допоміг “Марселю” обіграти “Клермон”

У 23-му турі Ліги 1 “Марсель” обіграв “Клермон” на виїзді із рахунком 2:0. У складі марсельців з стартових хвилин грав українець Руслан Маліновський.

На 43-ій хвилині матчу у воріт “Клермона” був призначений штрафний удар, до м’яча підійшов Маліновський і пробивавши по воротах – м’яч попав у руку гравця який стояв в стінці, стінка була розташована у штрафному майданчику. Після перегляду VAR – арбітр призначив одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Алексіс Санчес.

Також на останній хвилині матчу після успішного відбору м’яча на своїй половині поля, Маліновський вибіг в контратаку, побачивши, що воротар “Клермона” далеко вийшов з воріт, півзахисник пробив з центра поля, нестало кількох сантиметрів до шедевру.

Загалом у хавбека було чотири удари, 3 з яких повз, а один – заблокований. XG Маліновського склав 0.11.

На рахунку Руслана 2 з 4 успішних спроб дриблінгу, 6 з 10 виграних дуелей та 25 точних пасів з 35 (71% точності). Також українець виконав одну ключову передачу, двічі вступав у відбір та заробив 2 фоли. Кількість втрат – 15.

Статистичний портал SofaScore поставив Маліновському оцінку 6.9 – це середній показник у команді.